CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANA

Dzīvojot 21. gadsimtā cilvēkam ir pieejami daudz un dažādi veidi kā ceļot un būtu muļķīgi tos neizmantot, taču, 21. gadsimts nozīmē arī daudz un dažādu ķibeļu, kas mūs var piemeklēt ceļojuma laikā. Nodrošināšanās pret dažāda rakstura ķibelēm, kas var rasties ceļojuma laikā, ir ļoti tālredzīgi un nepieciešams neatkarīgi no tā, vai dodaties uz kādu tuvāku kaimiņvalsti vai tālu eksotisku zemi, jo dažādu problēmu risināšana ārzemēs var būt ļoti dārga un laikietilpīga. Nozaudēti ceļošanas dokumenti, dažādas ar bagāžu saistītas ķibeles, medicīnas pakalpojumu nepieciešamība ceļojuma laikā – šie un vēl daudzi citi riski tiek apdrošināti un iekļauti ceļojumu apdrošināšanas polisē, līdz ar to samazinot bažas par to, ka varētu rasties liekas galvassāpes, ja nu gadījumā iestājas kāds no riskiem. Uzzināt vairāk par ceļojuma apdrošināšanu vari lasot tālāk.

KAS JĀZINA APDROŠINĀTĀJAM PAR CEĻOJUMU?
Lai veiksmīgāk varētu piemeklēt ceļojuma apdrošināšanas polisi, kas iekļauj visu aktuālāko risku apdrošināšanu, apdrošināšanas kompānijai būs jāzina daži nozīmīgi fakti gan par ceļotāju vai ceļotājiem, gan pašu ceļojumu. Kopējais ceļotāju skaits, cik pieaugušie un cik bērni, ceļotāju vecums ir tikai maza daļiņa no visas informācijas. Noteikti liela loma būs arī tajā, uz kurieni ceļojums tiek plānots, jo eksotiskāki galamērķi prasa daudz specifiskāku risku apdrošināšanu un ietekmē polises gala cenu. Svarīgs ir dienu skaits un, dažkārt, arī veids, kādā ir plānots ceļojumā doties. Noteikti jānorāda arī tas, vai plānots nodarboties ar kādu sporta veidu, vai tiek ņemts līdzi sporta inventārs, vai plānotas kādas ekstrēmas izklaides un tamlīdzīgi. Visbiežāk apdrošinātāji klientam piedāvā 2 – 4 polišu veidus no kuriem izvēlēties.

KO VĒL IR IESPĒJAMS APDROŠINĀT?
Katra polise sevī ietver nemainīgus apdrošinātos riskus, tikai polišu veidam pilnveidojoties, pieaug atlīdzības vērtība un cena. Pie standarta riskiem ietilpst medicīniskā palīdzība, izdevumi, kas veidojas, ja apdrošināmais ir kļuvis par invalīdu vai gājis bojā, ceļojuma izmaiņu riski un personīgo mantu apdrošināšana. Jo lielāka polises cena, jo vairāk papildus risku tiek apdrošināti, tajā skaitā arī civiltiesiskā atbildība. Arī ķibeles ar nomas auto vai aktivitātes, nodarbojoties ar aktīvo atpūtu, tiek apdrošinātas.

Apdrošināšana nav nelaimes piesaukšana, bet gan drošības spilvens reizēs, kad var būt nepieciešama palīdzība!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *