Kā izvēlēties vispiemērotākās kontaktlēcas?

Lēcu lietošana ikdienā kļūst ar vien populārāka to cilvēku vidū, kuriem ir kāda tipa redzes problēmas. Lēcas būtu komfortabls risinājums cilvēkiem, kuri grib alternatīvu brillēm un arī brilles negrib nēsāt vispār.

Mūsdienās ir var izvēlēties starp daudz un dažādām kontaktlēcām – gan tādām, kas kalpo kā redzes korekcijas līdzeklis, gan tādām, kas kalpo vairāk kā stila elements un arī savdabīgs aksesuārs. Acu kontaktlēcas ir nopērkamas arī online (lēcas cena šeit), turklāt, bieži tās iegādāties interneta vietnēs ir izdevīgāk un arī izvēle ir lielāka, kas obligāti ir viens no noteicošajiem faktoriem tam, kādēļ daudzi izvēlas iepirkties e- platformās. Interneta optikas produktu vietnēs ir iespējams pasūtīt arī briļļu un lēcu kopšanas piederumus, tajā skaitā arī saulesbrillēm.

KĀDS IR LĒCU KLĀSTS OPTIKAS IEPIRKŠANĀS VIETNĒS INTERNETA VIETNĒ?
Optikas produktu tiešsaistes veikalos ir atrodamas dažāda tipa brilles un lēcas, kas būs atbilstošas jebkura apmeklētāja nepieciešamībai. Ir iespējams izvēlēties starp dažāda veida kā arī valkāšanas ilguma kontaktlēcām. Pēdējā laikā populāras ir kontaktlēcas, ko iespējams valkāt pat līdz pusgadam bez pārtraukumiem. Visādā ziņā piekritīsiet, ka tas ir ļoti parocīgi, it sevišķi, ja iepriekš ir valkātas brilles. Cilvēkiem, kuri slimo ar astigmatismu, ir pieejamas toriskās kontaktlēcas. Tie, kuriem ikdienā būtu būtiska multifokālo jeb progresīvo lēcu lietošana, ir iespējams nēsāt arī kontaktlēcas, kas nenoliedzami atvieglina ikdienu daudzās jomās. Kontaktlēcas ir iespējams izmantot arī kā stilīgu aksesuāru. Iepirkšanās vietnēs ir var iegādāties kontaktlēcas, kurām nav optisku dioptriju, bet tās ir lietojamas savu acu zīlīšu stila maiņai. Šādu lēcu valkāšana nav nedz bīstama, nedz kā citādi bojā acu veselību kā arī redzi kopumā.

KAS JĀZINA PIRMS BRIĻĻU UN LĒCU IEGĀDES?
Acu ārsta vai optometrista konsultācija pirms lēcu un arī briļļu pirkšanas, nekad nenāks par ļaunu, pie tam, lielā daļā optikas veikalu tā pat ir obligāta nepieciešamība korektu optikas produktu iegādei. Optometrista pakalojumus nodrošina visos optikas preču veikalos, kur iespējams arī veikt redzes pārbaudi un noteikt to, kāda stipruma lēcas būtu vajadzīgs iegādāties un izmantot ikdienā. Nekad nevajag lietot kontaktlēcas vai brilles, kas nav piemērotas Jūsu redzes stiprumam un arī vajazībām, jo tas var ne tikai bojāt redzi, bet veselību kopumā – reiboņi, galvassāpes uc. problēmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *