KĀDA TIPA PAKALPOJUMUS PIEDĀVĀ RIEPU SERVISS.

Līdzīgi kā cilvēks nepārvietojas bez apautām kājām, būs neiespējami atrast auto, kas pārvietotos bez riepām. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis bez šaubām ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas auto riepas.Auto riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu pirkšanas, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar auto riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti auto riepu servisā, jebkuram klientam. Piemēram, auto riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tāpēc arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi piedāvā arī auto riepu maiņu un riepu balansēšanu.

Uzzini vairāk – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/

AUTO RIEPU UZGLABĀŠANA.

Ziemas auto riepu sezona mūsu valstī iesākas 1. oktobrī un beidzas 1. martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas automašīnas riepas, derētu pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo eksistē iespēja ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas auto riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

 

AUTO RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI IKVIENAM INTERESENTAM.

Katrs klients novērtē auto servisu, kas nodrošina dažāda tipa, ar riepām saistītus servisus. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši piemēroti tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespējams pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības reizē, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *