KĀPĒC DOT PRIEKŠROKU SAPLĀKŠŅA KRĒSLIEM?

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tās mēbeles, bez kurām nav iedomājama neviena sabiedriska telpa? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Tiem ir ne tikai praktiska daba, bet tie ir arī būtiska daļa no telpas radītās atmosfēras, kas ietekmē iespaidu par telpas īpašnieku.

Ja vēlaties atrast uzticamu sadarbības partneri, kas ražo augstākās kvalitātes Latvijā izgatavotus krēslus (piemēram, bāra krēslus, apmeklētāju krēslus, konferenču krēslus un vēl daudzus cita veida krēslus), tad dizainakresli.lv pavisam noteikti  būs ideālā izvēle. Šeit pieejama plaša krēslu izvēle pasākumiem.

Jau vairāk kā desmit gadus dizainakresli.lv nodarbojas ar kvalitatīvu krēslu ražošanu.

Kādēļ dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir ekselenta kvalitāte – dizainakresli.lv garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, elegance – saplākšņa krēsli ir īpaši ar skaistām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, liekti līmētais finieris padara šos krēslus viegli pārvietojamus, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanu padara ļoti ērtu un patīkamu. Vēl jo vairāk – dizainakresli.lv ražotā produkcija ir gaumes paraugs, jo tos ir izstrādājuši starptautiski novērtēti un pazīstami interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), un citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv ražotos krēslus? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Kvalitāte, elegance un komforts – tās ir trīs vērtības, kas ir uzņēmuma dizainakresli.lv pamatā.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkāda veida interjeru. Vēl jo vairāk – dizainu {šiem} krēsliem ir izstrādājuši pasaules vadošie interjera mākslinieki.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, līdz ar to krēslus ir viegli pārvietot, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu veikli uzliekami viens uz otra un ērti glabājami.

Un tomēr, lai gan dizaineri ir no ārvalstīm, paši krēsli tiek veidoti šeit pie mums – Latvijā. Tas ir būtisks aspekts, tādēļ ka tas ietekmē ne tikai mēbeļu piegādāšanas cenas un laiku, bet tā ir arī praktiska iespēja izpētīt noskatītos krēslus klātienē pirms to iegādes.

Ja meklējat virtuves krēslus, tad vislabāk dot priekšroku tādiem krēsliem, ko būs ērti uzturēt. Tas pats attiecas arī uz bāra krēsliem.

Toties konferenču krēsliem ir citi aspekti, kam jāpievērš uzmanība, tāpēc ka ļoti izšķiroši ir tas, vai komfortabli ir šajos krēslos pavadīt vairākas stundas, vai krēslus iriespējams salikt kopā un ātri pārnestu kur citur, vai krēslu kājas nenodarīs skādi grīdas segumam un tamlīdzīgi.

 

Ja vēlaties, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās gaumīgi, tad iesakām izvēlēties tos no uzņēmuma, kas ir šeit Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un rūpējas par individuālu pieeju ikvienam klientam. Latvija vienkārši nav tik liela, lai firma varētu atļauties nesalvas celšanu.

Ražotājs, kas atrodas Latvijā par katru savu darbu un klientu atbild ar savu reputāciju, tāpēc vēl jo vairāk ziniet, ka dizainakresli.lv vienmēr rūpēsies par krēslu izturību un personīgu apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir nozīmīgākā lieta jebkurā situācijā, jo tas garantē gādās par izdošanos – tas attiecas gan uz virtuves iekārtošanu, gan uz sava uzņēmuma vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies gudru un gaumīgu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *