Kontaktlēcas- izvēlēties mīkstās vai cietās?

Lēcas acīm ir redzi uzlabojoša ierīce, kas tiek lietota, novietojot to precīzi uz acs radzenes. Parasti kontaktlēcas ir domātas acu asuma traucējumu uzlabošanai, gadījumā ja pacientam ir tuvredzība, tālredzība, astigmātisms. Visiem skaidrs, ka mūsdienās kontaktlēcas lieto arī kā sevis izmainīšanas vai modes rīks, jo izmantojot lēcas ir iespējams mainīt krāsu acīm arī pat acu zīles formu. Ir gadījumi, ka lēcas acīm tiek nozīmētas terapijai vai profilaksei, lai pasargāt aci vai izvairīties no kaites palielinānāšanās. Lēcu princips ir tāds pats kā briļļu lēcām. Kontaktlēcas salauž gaismu tad virza to uz acs tīkleni, kas padara labāku acu redzi.

Kādas tad ir lēcas acīm

Kontaktlēcas dalās kā pēc vielas, no kā tās tiek tasītas, gan pēc laikā lēcu mainai, gan nolietojuma, gan pēc optikas iezīmēm un caurspīdīguma pakāpes. Šis iedalījums arī atstāj pēdas uz kontaktlēcas cenas. Taču pamatā lēcas internetā dalās 2 lielās daļās – mīkstās lēcas un cietas. Mīkstās lēcas acīm lieto lielākā daļa lietotāju. Mīkstas kontaktlēcas klasificējas vēl divās dalījumu grupās: hidrogēla lēcas un silikona hidrogēla lēcas. Cietas lēcas acīm pamatā paredz redzes korekcijai smagos gadījumos, piemēram, lielas astigmātisma līmeņa labošanai. Šīs lēcas saglabā veidolu, tāpēc sekmē augstas kvalitātes redzi. Tās tiek izgatavotas no vielām, kur galvenokārt ir silikons. Pie tam cietajām lēcām skābekļa caurlaidība ir daudz lielāka, ja salīdzina ar mīkstajām lēcām. Tas nosaka arī to, ka cietās kontaktlēcas cena ir lielāka.

Lēcas internetā

Šodien liels skaits preču iegādes tiek organizēti, izmantojot e-vidi, bez šaubām šis process vairumā gadījumu ir lētāks nekā reālos veikalos kā arī arī ērtāk. Gadījumā ja slimnieku ir pārbaudījis ārsts kā arī viņš ir izmantojis kontaktlēcas, tad drīkst nopirkt arī lēcas tiešsaistes iepirkšanās vietnē. Daži kontaktlēcu interneta veikali nodrošina tāda veida opciju, kā izsaka piedāvājumu Jums apmeklēt ārstu. Jo, kad uz rokām ir ārsta izraksts, tad var, pērkot lēcas internetā, vadīties pēc sev svarīgiem momentiem, kā piemēram, pēc tādiem kā kontaktlēcas cenas. Svarīgi ir arī, ka cilvēks, dodoties aptiekā, neparādās iespēja iegādāties vajadzīgās lēcas, jo tiešī vajadzīgās nav pārdošanā, un klientam būs jābrauc uz citu veikalu. Protams, ka tas ne vienmēr ir ērti un praktiski. Iegādājoties lēcas interneta veikalā, lietotājs vienmēr pārredz plašo sortimentu un pērk tieši to, kas tam nepieciešams. Tagad ir skaidrs kontaktlēcas internetā nopirkt ir viegli, pie tam tas prasa ievērojami mazāk laika nekā vienkāršā salona apmeklējums.

Kontaktlēcu interneta veikals

Izvēloties savu lēcas interneta veikalu, ieteicams pievērsties preču izvēlei. Standartā lābākajam pārdevējam jābūt piedāvājumā pazīstamākie lēču ražotāji. Ne mazāk svarīgas ir pircēju domas, kuri jau iegādajās kontaktlēcas interneta veikalā. Tagad, kur online atrodams viss, iespējams atrast reālas recenzijas un izdarīt pareizu izvēli, kurā vietā iegādāties kontaktlēcas internetā. Der aplūkot īpasos piedāvajumus un bonusus, priekš tam, lai saprastu cik ļoti e-veikals uzrunā savus klientus un nav noliedzams, ka ne mazāk nozīmīgas ir lēcas cenas, tām vajadzētu būt lētākām kā tas ir optikas salonos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *