Logu montāža dažādiem logu tipiem, kādā veidā iegūt labāko variantu?

Tad, kad tiek izgatavoti logi, to konstrukcijā visbiežāk tiek izmantoti trīs tipu izejmateriāli: plastmasa, alumīnijs un koks. Turklāt jau ir iespējams apvienot iepriekš nosauktos izejmateriālus, tādā veidā ražojot izturīgus salikumus, kur vispopulārākais tad ir koka – alumīnija logi.Viennozīmīgi tas kādi pakešu logi Jūsu gadījumā ir labākais variants, vai, piemēram, tas būtu pvc pogi, koka vai arī alumīnija logi, būs atkarīgs kā no ēkas konstrukcijas, klimata, īpašnieka vēlmēm, tā arī finansēm.

Vairāk lasi – https://www.aluksniesiem.lv/reklamraksti/logu-nams-logu-montaza-tirdznieciba-un-apkope-132457

Mūsdienu pakešu logi un to variācijas

Pirms tiek pasūtīti logi, sakumā būs jāizprot, kāds tad materiāls tieši Jūsu gadījumā būs pats piemērotākais. Katram ir savi plusi un mīnusi:
– koka logi var būt daudzkārt krāsoti, kā arī ir ļoti dabiski un labi uztur siltumu, un tieši koka palodzes ir ļoti dabiskas. Turpretim, mīnusi ir lielās izmaksas, slikta izturība pret uguni un pelējumu, kā arī pie nepienācīgas kopšanas logi var izjukt.
– alumīnija logi var izcelties ar diezgan zemām izmaksām, savu vieglumu, pie tam logu montāža ir vienkārša, taču tie neizceļas ar labu siltumizolāciju.
– pvc logi šodien ir vilabākais variants, tā kā šie logi izmaksu ziņā ir pieņemami kā arī tie labi aiztur siltumu mājā.
Bet neņemot vērā to, kāda tieši tipa logi būs, tad priekš dzīvojamas telpas vislabākais būs trīskāršs vai divkāršs stiklojums, lai sasniegtu labu siltumizolāciju un skaņas absorbācija.

Logu montāža un skaista palodze, vai iespējams pasūtīt vienā vietā?

Kad tiek būvēta māja, Jūs interesē ne vien visas mājas logi, tai skaitā jumta logi un pašas palodzes, bet tajā pat brīdī Jūs gribēsiet pasūtīt labas metāla durvis un droši vien būs vajadzīgi kārtīgi garāžu vārti. Un cik labi, kad tas ir no viena pārdevēja ar labām atsauksmēm. Šodienas digitālajā pasaulē visu iespējams uzzināt onlainā, tādēļ, pirms tiek pasūtīti pakešu logi vai metāla durvis, vispirms aplūkojiet rekomendācijas, tā kā labi logi būs mājas drošības un siltuma nodrošinātājs. Drošas metāla durvis un garāžu vārti arī nodrošina šo aizsardzības funkciju, līdz ar to šeit neiet runa par ekonomiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *