MAKI SUSHI PAR PATĪKAMĀM CENĀM RĪGĀ

Pēdējos gados sushi no netradicionāla austrumu ēdiena, noteikti ir kļuvis par normālu ikdienas ēdienkartes sastāvdaļu, līdz ar to dažāda stila suši restorāni, lielajās Latvijas pilsētās, aug kā sēnes pēc lietus.

Tā pat daudzi izvēlas sushi pagatavot arī mājās, un, kādēļ gan ne, ja lieveikalu plauktos ir atrodams viss vajadzīgais un nav vajadzīgs sekot speciālai receptei un sastāvdaļām mēdz izmantot sev tīkmas zivis un piedevas. Īsti suši piekritēji zina, kas slēpjas zem parastam latvietim svešiem japāņu sushi veida nosaukumiem, taču, ja arī nav īsti skaidrs, ko nozīmē Unagi maki vai kāda atšķirība starp Nigiri un Maki, katrs sushi restorāns ēdienkartē ir pievienojis aprakstu par sastāvdaļām.

KO LIKT IEKŠĀ SUSHI?
Nepareizi uzskatīt, ka suši ir mazs zivs gabals ietīts rīsos un arī jūraszāļu lapā, jo patiesībā, tas noteikti ir veselīgs un garšīgs ēdiens ko var pasniegt ar dažādiem pildījumiem, pie tam, ēdams gan silts, gan auksts. Suši ir ļoti viegli gatavot arī pašam, līdz ar to ir dota vaļa fantāzijai kā arī sastāvdaļu atlase, ko likt pildījumā, noteikti ir ļoti liela un katrā ziņā ir iespējas improvizēt. Gatavojot suši mājās, iedvesmu mēdz smelties no jau baudītiem ēdieniem vai meklēt sushi receptes tiešsaistē. Visvienkāršākie kā arī populārākie suši, kurus arī ir visvieglāk pagatavot, ir suši ar lasi un gurķi. Sushi rolliem rīsi var būt gan iekšpusē, gan ārpusē, tie var būt garnēti ar masago ikriem vai sēkliņām. Pēdējā laikā ļoti pieprasīti ir ceptie un arī karstie rolli. Lai pagatavotu karstos sushi, būs nepieciešams rollu apcept tempuras mīklā vai pasniegt tos ar kausēto sieru. Sushi ir draudzīgs ēdiens arī vegāniem kā arī veģetāriešiem. Šādos brīžos suši var gatavot ar tofu un dārzeņiem.

SUŠI PIEGĀDE RĪGĀ UN RAJONĀ.
Ja nav vēlmes vai izdevības suši pagatavot pašam, ir iespējams tos pasūtīt no dažādiem sushi restorāniem. Dažādi sushi restorāni Rīgā piedāvā vien ēdienu piegāde servisu, bez opcijas paēst uz vietas, kas ir ērti un šādi noteikti ir iespējams apkalpot daudz vairāk klientu. Šādi noteikti ir opcija uzlabot ēdienkarti kā arī piedāvāt zemākas cenas, piemēram, veidojot sushi setus, kas noteikti ir ļoti populāra uzņēmuma klientu alternatīva visā Latvijā. Arī sushi akcijas piedāvājumi ir ļoti pieprasīti un izplatīti. Būsim atklāti, suši nav tas lētākais ēdiens ko pirkt restorānā, taču, ja iegādājaties sushi setu, kurā ir dažāda veida sushi, noteikti ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Sushi piegādi piedāvā visā Rīgā un arī rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *