METĀLA GARĀŽU VEIDI UN CITAS KONSTRUKCIJAS

Arvien biežāk dažāda veida metāla konstrukcijas tiek izmantotas ne tika ražotnēs, bet arī privātīpašumos savas saimniecības labiekārtošanā. Vārti, vārtu konstruēšana, angāri, metāla garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai maza daļiņa no visa piedāvājuma.

Labas kvalitātes vārtus savā īpašumā vēlas uzstādīt ikviens, kurš vēlas norobežot sava īpašuma platību un pasargāt to no svešiem skatieniem. Metāla garāžas var būt pārāk mazas visu klientu vēlmju apmierināšanai, tādēļ angāra būvniecība bieži ir labākais risinājums. Bruģēšana ir lieliska iespēja likt metāla konstrukcijām stāvēt stabili un ilgi, tādēļ pagalma vai sētas bruģēšana var būt labs veids kā labiekārtot savu apkārtni.

Uzzini vairāk – https://domusbuve.lv

AR KO ATŠĶIRAS DZELZS GARĀŽAS?
Ir dažāda veida saliekamās garāžas. Viens no populārākajiem rādītājiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta veids – divslīpu, horizontāli vai vertikāli slīps. Ir pieejamas arī garāžas traktoriem, kas ir lielākas un piemērotas lielāka izmēra transportam. Moduļu garāžas ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas klienti savu vajadzību realizēšanai. Dažādos veidos ir konstruējami arī garāžas vārti – viss notiek pēc klienta vēlmēm un vajadzībām! Ņemot vērā to, ka garāžas seguma veids var būt gan metāla, gan akrila, tas spēlē lielu lomu cenas noteikšanā. Dārgākais seguma veida ir akrila garāžām. Arī garāžas tiek izveidotas balstoties uz klienta vajadzibām.

DZELZS ANGĀRU IZBŪVE SAIMNIECĪBĀS.
Mūsdienu iespējas sniedz dažādus risinājumus, tād”el interesentiem ir iespējams tikt ne tikai pie saliekamas garāžas, bet arī angāra. Angāru izmēri ir dažādi un attiecīgi arī to cena. Visbiežāk angāru cenas sākas no vidēji 50 eiro par kvadrātmetru. Garāžām un angāriem tiek dota arī garantija, visbiežāk 3 gadu garumā. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

BRUĢA IEKLĀŠANAS IESPĒJAS IESPĒJAS LATVIJĀ.
Optimālākais risinājums apkārtnes sakopšanā ir bruģa ieklāšana. Tas ir ilgi kalpojošs materiāls, to kopt ir ļoti viegli, ja nepieciešams to pat var pārvietot un to reti kad ir iespējams sabojāt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *