Poligrāfijas pakalpojums – vizītkaršu un uzlīmju izgatavošana

Šodien uzlīmju vai vizītkaršu druka būs diezgan pieprasīts drukas pakalpojums. Šo izstrādājumu tirāža sasniedz miljonus, un šeit var droši teikt, ka tieši tas tad ir kā viens no pamata izdruku variantiem, ko lieto uzņēmējdarbībā. Tā joma, kurā var būt pielietotas uzlīmes tomēr ir ļoti liela. Uzlīmes izvieto uz pārtiku, alkohola iepakojumu, farmaceitiskiem izstrādājumiem, parfimērijas, rūpniecības izstrādājumu taras. Nav noliedzams, ka, arī tie uzņēmēji, kuri neko neražo, bieži izvēlās pasūtīt personalizētas uzlīmes, lai tādējādi pārvērst dāvanas īpašas, piem., partneriem. Taču vizītkartes vispār ir neatņemama sastāvdaļa, tas ir tas, kas paliks uz rokām klientam, kad Jūs jau būsiet prom. Līdz ar to vizītkaršu izgatavošana ir nepieciešamais pakalpojums.

Uzlīmju izgatavošana – tipi vai arī iespējas

Pirms tiks sūtītas, kā piemēram, apaļas uzlīmes vai tiek mēģināts noskaidrot cenu, būtu jāizprot kādi tieši drukas tipi eksistē un tad ar ko gan tie atšķiras.
• Flexo druka vai arī fleksogrāfija. Tieši šī metode ir laba, ja, lietojot automātiskā tipa iepakojumu, svarīga liela gatavo uzlīmju aprite. Formu dažādība vai košs attēls, reljefs un lakošana – dažādu tehniku lietošanas rezultātā varētu sasniegt augstas kvalitātes personalizētas uzlīmes.
• Ofseta. Šeit uzlīmju druka pielieto papīru, kas ir pašlīmējošs. Gadījumā ja būtu vajadzīgs iesaiņojums vai sienas uzlīmes, vajadzētu pasūtīt uzlīmes, kas ir lielāka izmēra un taisītas pēc ofseta drukas.
• Digitālā uzlīmju druka. Šeit uzlīmju druka un cena būs līdzsvarots, tieši šis būs izdevīgi mazām tirāžām. Taču, kad tiek drukāts uz digitalās preses, uzlīmju saķere mazliet samazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju izgatavošana šobrīd ir populārs veids. Šīs metodes priekšrocība būs šķīdinātāju, kā arī izturīgu tintes izmantošana, kā arī bezšuvju robošana. Ir iespēja izgriezt apaļas uzlīmes bez drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpaša metode, kas sniedz iespēju drukāt, pielietojot sudraba vai zelta krāsas. Metaliskās uzlīmes izrotās visus suvenīrus. Tātad, lai pagatvotu lieliskas, pārdomātas personalizētas uzlīmes, ir vajadzīga pašlīmējoša plēve.
Šobrīd zinot, kā tiek veidotas personalizētas uzlīmes, var piemeklēt priekš sevis piemērotāko veidu un tad izdarīt savu uzlīmju pasūtīšanu.

Kur tad uzlīmju un vizītkaršu izgatavošana ir vislabākā?

Šodien būtu izdevīgāk un vēl parocīgāk izmantot tādu drukāšanas vietu servisu, kuriem pastāv sava ražošana. Vēršoties mārketinga aģentūrā, klients saskaras tikai ar starpnieku, kurš gūst ieņēmumus kā no paša ražotāja, gan no pasūtītāja. Griežoties pēc pasūtījuma, ir jāsaprot kādu tieši pakalpojumu klāstu Jūs vēlaties, vai, piemēram, tā būs dažu uzlīmju vai vizītkaršu druka, ko tieši var viegli sūtīt pašam, apmaksāt un ātri jau saņemt savu pasūtījumu. Vai, piemēram, Jums vajadzīgs liels pasūtījums, kur vajadzīgs līgums, kur jau būs atrunāti visi termiņi. Saprotiet savus apjomus un sameklējiet piemērotu uzņēmumu. Un tad jau jau var iepazīties ar visām atsauksmēm un arī mājas lapu, lai pārliecinātos par savu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *