TELPU APKURES OPCIJAS PRIVĀTMĀJĀM.

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tālab saprotams, ka aktuāls kļūst jautājums par optimālu telpu sildīšanu savā mājoklī. Šādos brīžos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, par kuru telpu apkurināšanu rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot apkuri apkures sezonas sākumā. Bet, ja dzīvojat privātmājā, eksistē daudz un dažādi veidi tam, kā drēgnā laikā nodrošināt siltas mājas. Projektējot māju, katrs arhitekts, pašā mājas vidū, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības situācijā būtu iespējams mainīt telpu apsildes formu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mājokļa vidū, lai tam var piekļūt ērti no jebkuras telpas mājā un dūmvadam pievienot krāsni vai arī kamīnu. Vari uzzināt vairāk šeit!

 

KUR UN KO MEKLĒT LAI SILDĪTU MĀJOKLI?

Mūsdienās būtu iespējams noskaidrot neskaitāmus risinājumus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir telpas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tāpēc, pēc aprēķiniem izdevīga alternatīva ir krāsniņas, kamīni, granulu katli un arī  tamlīdzīgi apkures veidi. Telpā sprakšķošs kamīns vai arī krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un patīkamām emocijām. Nevajag uztraukties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt tepas interjēram. Tās lieliski pilda savu funkciju un nav uzkrītošas. Piem., stūra kamīnkrāsns ir ekselenta opcija lielām telpām, piem. viesistabām vai arī studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas ir redzamas no jebkuras vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Eksistē variants iegādāt arī kamīnkrāsni, kurā būtu iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums nenoliedzami liksies viegli izmantojam visiem, kuriem patīk darboties virtuvē. Saprotams, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai blakus telpām. Piemēram, ja esat pirts īpašnieks, eksistē dažādi veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu formu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda tikai saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas bieži tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un arī  gaumīga skandināvu dizaina.

 

Attiecīgu apkures iekārtu savas mājas vai citu telpu apkurināšanai, sameklēt noteikti nav problēma, un arī  nevajag aizmirst, ka gada aukstajā laikā nekas tā neienes mājās un arī  sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *