VAI VAR INTERNETĀ IEGĀDĀTIES ALKOHOLU?

Katra no mazajām alkoholisko dzērienu darītavām Latvijā var padalīties ar interesantu stāstu par to, kā nonāca tieši līdz šādam biznesa veidam. Kāds iet vecātēva pēdās, vēl kāds izdomājis, ka šis būs labs veids kā realizēt pāri palikušo ražu, cits vienkārši iedvesmu smēlies youtube. Alkohola darīšana mājās ir pilnībā legāla, ja tiek izpildītas visas normatīvās prasības, ko regulē likums, tādēļ nelielos apmēros saražotais mājas vīns, sidrs, alus un uzlējumi ir lieliski produkti, ko piedāvāt gadatirdziņos un personīgajā veikaliņā pilnīgi legāli. Alkohola veikals internetā ir pilnīgi legāls biznesa veids, pat par spīti tam, ka nepieciešams pārliecināties par pircēja vecumus. Ņemot vērā to, ka piegādes veic vai nu pats ražotājs vai pilnvarota persona un piegāde uz pakomātiem nav pieejama, par vecumu pārliecināties var pasūtījuma nodošanas brīdī.

Iepērcies – http://pv64.lv/

KĀDAS PRECES PIEDĀVĀ MAZĀS MĀJAS ALKOHOLA DARĪTAVAS MŪSU VALSTĪ?
Iegādei pieejami dažādi interesanti un garšīgi uzlējumi, kurus var gan glabāt mājas bāriņā, gan izmantot kā lielisku dāvanu. Aveņu uzlējums, jāņogu uzlējums, kāds interesants mājās gatavots sidrs – tas viss garšo pavisam savādāk kā veikalos nopērkamie, masu produkcijai ražotie alkoholiskie dzērieni. Mājas degvīns ir atsevišķa dzērienu grupa, kas arī garšo pavisam savādāk kā veikalu plauktos atrodamais. Mājas ražotājiem ir iespēja eksperimentēt ar dažādā garšu niansēm, kas ir vēl viens no iemesliem kādēļ pircēji izvēlas mājražotāju preces. Arī dumbrāju alus ir īsts klientu pievilinātajs. Piedāvājumā var atrast dažādus uzlējumus, alu, sidru, degvīnu. Mājražotāju preces var būt nedaudz dārgākas, kas ir pavisam normāli, jo tiek ražotas nelielā skaitā un pārdošanai mazos veikaliņos vai tirdziņos.

KĀ PIEGĀDĀ INTERNETĀ NOPIRKTAS ALKOHOILSKĀS PRECES?
Alkohola veikals internetā savas preces klientiem nogādā pats. Tas ir patīkams žests pircējam, kā arī ļauj pārdevējam pārliecināties par pircēja vecumu, jo alkoholu internetā arī drīkst iegādāties tikai no 18 gadu vecuma. Piegāde šoreiz iespēja Rīgas rajonā un tuvākajā apkārtnē. Bezmaksas piegāde iespējama pasūtījuma sākoties no vismaz 15 eiro, taču tas ir atkarīgs no piegādes attāluma. Izbaudām Latvijā ražotu produkciju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *