Virtuves mēbeles ikvienam

Moderns, skaists, ergonomisks virtuves mēbeļu vizuālais izskats ir jebkuras saimnieces sapnis un viņas nelielā mājas daļa, kur var atpūsties. Agrāk, kad ļaudis tikko sāka celt mājas ar visām ērtībām, virtuve kopā ar ēdamistabu kļuva par mājas galveno vietu, ikkatrs mājinieks centās būt tieši tur, jo tur bija siltāk un komfortablāk. Gadiem ejot, malkas krāsnis tika aizvietotas ar modernām plītīm, masīvos un nevīžīgi apgrieztos galdus un citas virtuves mēbeles aizvietoja praktiskas virtuves mēbeles, pie tam traukus no māla – izturīgie trauki, bet ēdiena pagatavošanas vietas loma mājoklī nemainījās. Virtuve joprojām ir un būs mājinieku uzturēšanās centrs, pie tam tā ir ērtuma un mājīguma oāze. Tādēļ, laikā kad Jums vajadzīga jauna virtuve, būs diezgan rūpīgi jāizskata jautājums, kur lai pasūtīt virtuves iekārtas. Piedāvājam arī modernas vannas istabas mēbeles! Ieskaties šeit!

Virtuves iekārtas vizuālais izskats saskaņā ar stila tendecēm, vai arī izvēlēties ergonomiju?

Priekš tam, lai pareizi izvēlēties virtuves dizainu, būs sākumā jāapdomā visas telpas platība un vizuālais izskats. Mēbeles ir ēdamzonas vides centrālais objekts, tāpēc veiksmīga projekta realizācija ir ietekmējama no tā, vai tas iederas koncepcijā. Ir jāsaprot kāda forma ir telpai, kur būs virtuve, kur tiks izvietoti virtuves galdi un krēsli, kas arī ietekmēs virtuves ergonomiskumu. Mūsdienās jau ir pazīstami diezgan daznedažādi stili, novietojums un virtuves dizaini. Visvairāk zināms ir Klasiskais stils – šo stilu raksturo koka, akmens un tā izstrādājumu virtuves galdi kā arī gatavošanas virsmas, vērtīgo metālu, kā piemēram, vara, pielietošana virtuves iekārtas ražošanā. Tomēr šis veids nav lēts pie tam, pasūtot virtuves iekārtas pec pasūtījuma klasiskajā stilā, Jums jāsaprot šis fakts. Pieprasīts virtuves iekārtas izgatavošana būs minimālisma izpildījumā, kur pamatā jau ir minimums mēbeļu un ērtība lietošanā. Šī stila virtuves iekārtā nebūs dekoru pārpilnības, sarežģītu formu virtuves galdiem un citām mēbelēm kā arī dinamiskas krāsas. Šis variants ļauj Jums sataisīt modernu virtuves iekārtu salīdzinoši par nelielu naudu. Vēl ir liels kvantums citu dažādu stilu, taču šeit izvēle atkarīga no finansēm kā arī domu lidojuma.

Kāda tipa izejvielas izvēlēties, pasūtot virtuves iekārtas?

komplektējot mēbeles virtuvei, vienlaicīgi būs izmantoti dažādi materiāli, jo tā atsevišķas mēbeles daļas ir domātas atšķirīgiem mērķiem. Virtuves iekārtas sastāvdaļas var sagrupēt tādās grupu kategorijās – korpuss un fasādes, furnitūra, darbošanās vieta kā arī virtuves paneļi. Virtuves mēbeļu fasāde un korpuss parasti tiek izgatavoti no dabīgā koka vai tā izejmateriāliem (MDF, skaidu plātnes). Šiem materiāliem būs diezgan laba kvalitātes un cenas apvienojums. Liela mēbeļu daļa , kas ir no budžeta kategorijas ir ražotas izmantojot MDF un skaidu plātnes. Trīs galvenie materiāli, izmantojot kurus tiek ražotas virtuves darba virsma, vienmēr būs kokmateriāls, kas ir ārējai videi nekaitīgs, moderns variants, kas nekad neiziet no modes, keramiskās flīžu plaksnes, bet šo variantu gandrīz vai neizmanto. Trešais materiāls tad ir dabiskais akmens (dabiskais marmors, granīts, kvarcs), kas tieši kalpos gandrīz veselu mūžību. Virtuves paneļi ir virtuves daļa, kurai būs jābūt izgatavotai izmantojot viegli mazgājamus materiālus, kas, savukārt, iztur regulāru saskari ar iedzīves ķīmijas kā arī nekādīgi nereaģē uz to, kā mainās temperatūra. Visbiežāk virtuves paneļi ir izstiepti pa virtuves iekārtu, ietverot virtuves izlietnes vietu, darba zonu un flīzes. Tieši šīs trīs zonas tiek nosauktas par netīrākajām. Virtuves paneļi tiek izgatavoti no keramiskām flīžu plātnēm, mozaikas vai arī mozaīkas flīzēm, metāla, šajā gadījumā virtuves iekārtas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, visbeidzot virtuves paneļi no dabīgā kā arī mākslīgā akmens vai stikla virsmas.

Virtuves iekārtas pēc pasūtījumu

Lietojamība būs nozīmīgākais punkts, kuram jāpievērš uzmanība izvēloties virtuves mēbeles, savukārt tad tam jau varēs pakārtot virtuves dizainu. Vai griezties pie meistariem, kuri izgatavo mēbeles pec pasūtījuma, vai iet uz mēbeļu veikalu, kurā nopirkt gatavas virtuves mēbeles. Kad ir vēlme, lai virtuves iekārta būtu balstoties uz konkrēti Jūsu skicēm pie tam pielāgota tam, lai ir ērti Jums, tad vislabāk doties pie mēbeļu ražotājiem. Kuri varēs balstoties uz pircēja vēlmēm izgatavot jebko, vai tie būs virtuves galdi un krēsli, vai kumode ēdamistabā, kurai jāsaskan ar kopējo virtuves iekārtas stilu. Bez šaubām, pirms veikt izvēli par labu vietai, kur izgatavo virtuves iekārta pēc pasutijuma, vispirms vislabāk ir atrast un iepzīties ar atsauksmēm par konkrēto ražotāju. Tagad tiešsaistes laikmetā iespējams uzzināt visu un par visiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *