Atrodam dzelzs vai metāla durvis dzīvoklim vai privātmajām

Daži īpašnieki, kad ir meklētas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, to atlasi uztver diezgan vieglprātīgi, par ko parasti ir jāmaksā vēlāk. Slikta siltumizolācija, slikts ārējais izskats, viegls uzlaušanas risks, ir tas ar ko tad viņi pēc tam saskaras. Ko tad darīt tiem, kas vēlas, lai durvis dzīvoklim ilgu laiku iepriecinātu īpašniekus ar glītu ārpusi un izturību? Pirmkārt, būtu nepieciešams izpētīt ieejas durvju veidus, bet tad jau turpināt pētīt dažnedažādu ražotāju preces.

Lasīt vairāk – https://m-lux.lv/valmiera/

Ārdurvis privātmājām – kādi tieši veidi vispār ir?

Ieejas durvju konstrukcijas tiek iedalītas pēc to materiāla, no kura viņas taisītas: koksne; metals jeb dzelzs; stikls; pvc. Pilnībā koka ārdurvis parasti tiek izvēlētas diezgan reti, jo tās nenodrošina pienācīgo drošības un uzticamības līmeni. Tām sameklē pielietojumu luksusa klases mājās, dažādās iestādēs, kā arī vietās, kur tad ir atbalsts vēl kādām aizsardzības sistēmām. Visizplatītākās ārdurvis mājām jau ir no ozola masīva, bet tās ir ļoti dārgas.
Pieprasītākās jau ir metāla durvis dzīvoklim, kurām jau ir izturība un arī laba siltumizolācija. Metāla ārdurvis ir smagi iekļūt un arī viņas nevar aizdedzināt. Pats metāls ir noklāts ar dažādiem savienojumiem pret koroziju kā arī var būt apšūts ar atšķirīgiem materiāliem, kā piemēram, mdf, pvc vai koka apšuvums, tādas ārdurvis privātmājām var ievietot jebkurā interjerā.
Alumīnija durvis, kas parasti ir bīdāmas konstrukcijas, ir pieprasītas garāžās un noliktavās, ka ieeja aizsargātā teritorijā un tamlīdzīgās vietās.
Ārdurvis no stikla parasti tiek uzliktas tirdzniecības centros, uzņēmumu birojos, komerciestādēs un dažreiz dārgās privātmājās.
Pvc ārdurvis privātmājām ir izvēlētas ārkārtīgi maz, tā kā nevar garantēt nepieciešamo drošību un uzticamību.

Kādā veidā pareizi atlasīt?

Modernais būvmateriālu un pakalpojumu tirgus tad ir noteikti pārpildīts tieši ar milzīgo piedāvājumu, kādas tad varētu būt ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim. Tanī pašā brīdī var novērot visplašāko cenu diapazonu, dažāda veida izejmateriālus, ļoti dažādas durvju slēdzenes un arī stili. Izlemt, kādas tieši ārdurvis dzīvoklim jau ir vislabākās, nav īpaši vienkārši. Galu galā, pasūtot ārdurvis, jāievēro:

  • drošības aspekts;
  • skaņas un siltuma izolācijas iezīmes;
  • kopējais stils;
  • izturība pret ietekmi;
  • pieejama cenu.

Durvīm jābūt viegli lietojamām, vienkārši veramām ciet un vēl veramām vaļā, un vēl jācenšās novērst iepriekš negaidīta durvju atvēršana, ja slēdzene būs atvērta. No konstrukcijas elementiem sevišķa vērība jāvērš ārdurvju vērtnēm, konstrukcijām, eņģēm un iebūvētās actiņas ierīcēm, un svarīgas būs metāla durvju slēdzenes vai cita varianta durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *