DAŽĀDI LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI

Loģistikas un kravu pārvadājumu pakalpojumi ir bijuši aktuāli visos laikos. Daudzi no mums nemaz neiedomājas par to, ka lielveikala plauktos atrodamās mantas, ir dažāda tipa loģistikas procesu gala rezultāts. Loģistikas pakalpojumi ietver visu – sākot no preces radīšanas vietas, līdz pat nonākšanai lidz patērētājam. Loģistikas pakalpojumus uzņēmumā var kontrolēt daudzpusīgi – gan noalgojot loģistikas kompānijas, gan izveidojot atsevišķas loģistikas nodaļas, taču otrais variants ir nereti izplatīts lielu kompāniju vidū. Pašsaprotami šķiet tas, ka loģistikas firmas piedāvā dažāda stila saistītos pakalpojumus. Līdzās starptautiskajiem kravu pārvadājumiem, populāri ir kravu pārvadājumi mūsu valstī, noliktavu pakalpojumi, konteineru pārvadājumi, un pat kravas taksometrs. Saprotams, ka loģistikas pakalpojumi tiek piedāvāti arī pa jūras un gaisa ceļiem, kā arī pārvadājumi ar dzelzceļu.

Uzzini vairāk – https://www.ursus.lv/logistikas-pakalpojumi.html

KĀ VAR PĀRVADĀT SPECIFISKU KRAVU?

Daudzpusīgi loģistikas risinājumi tiek piemēroti konkrēta klienta aktuālajām vajadzībām, lai sniegtais pakalpojums būtu piemērotākais un atbilstošākais optimāla risinājuma saņemšanai Loģistikas pakalpojumi sevī ietver arī kravu apdrošināšanu un muitas brokeru servisu. Visi pakalpojumi tiek piemēroti, balstoties uz kravas specifiku, kas sevī ietver arī negabarīta kravas transportēšanu. Neatkarīgi no tā, vai krava tiek pārvadāta ar kravas auto, avio, dzelzceļu vai kuģi vai ar velosipēdu – visam procesam ir jābūt pārdomātam un kvalitatīvam, lai mērķauditoija, pēc lieliska servisa saņemšanas būtu gatavi turpināt sadarbību arī nākotnē.

KRAVU PĀRVADĀŠANAS VEIDI LATVIJĀ UN PASAULĒ.

Skaidrs, ka kravu transportēšanas veidi ir atšķirīgi. Ņemot vērā to, ka kravas, ko vajadzīgs pārvadāt, ašķiras, ir iespējams atrast piemērotāko pārvadāšanas formu, tādējādi rodot visoptimālāko sniegumu pircēja vajadzībām. Vispopulārākais kravu pārvadāšanas veids, bez šaubām ir auto kravas. Šādu kravu pārvadāšanas veidu ir viegli noorganizēt, ir iespējams pārvadāt teju jebkāda tipa sūtījumus un tas ir izplatīts ne vien Eiropā, bet arī visur citur pasaulē. Savukārt, ja īpaši sensitīvu kravas ir vajadzīgs nogādāt galamērķī pēc iespējas ātrāk, tad labākais risinājums būs avio pārvadājumi. Viens no lētākajiem un izdevīgākajiem risinājumiem ir arī pārvadājumi izmantjot dzelzceļu, jo šādi ir iespējams pārvadāt arī nestandarta kravas veidus. Nedrīkst nepieminēt arī vissenāko kravas pārvadāšanas veidu – jūras ceļus. Šādi ir iespējams piegādāt kravas ne tikai uz lielākajām Eiropas ostām, bet arī Āzijas un pat Amerikas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *