GALDU UN KRĒSLU ĪRE PASĀKUMIEM – NODERĪGI UN ĒRTI

Galdu īre, krēslu noma – dažreiz šķiet, šādas lietas neattiecas uz jums, jo tas ir aktuāli tikai tādiem vērienīgu pasākumu organizētājiem vai lielu telpu saimniekiem.Bet vai tiešām jūsu dzīvē neko tādu nevar ievajazēties? Kur ņemsiet mielasta galdus, ja izdomājat precēties? Vai nesīsiet galdus no mājām? Ko darīt, ja jūs uzaicina noorganizēt nelielu konferenci? Vai stiepsiet krēslus ārā no kabinetiem? Visticamākais, ka nē – arī pasākumiem, kas nav domāti simtiem un tūkstošiem cilvēku, mēbeļu noma ir labākā izvēle vairāku iemeslu dēļ.

Viens no iemesliem, kāpēc galdu un krēslu īre ir populāra, ir plašās izvēles iespējas. Banketa galdu īre kāzām vai krēslu īre konferencēm – tas ir pats vienkāršākais, ko varat atrast mēbeļu nomas piedāvājumā, jo te ir arī krēsli ar paliktni ērtākai rakstīšanai, koka galdi kopā ar soliem, galdi ar visiem galdautiem un tamlīdzīgi – viss gan banketam, gan vasaras festivālam!

Tomēr lielais sortiments nav vienīgais pluss. Te noteikti jāmin arī tas, ka jums nebūs jādomā, kur galdus un krēslus pēc pasākuma uzglabāt. Mēbeles tomēr aizņem ļoti daudz vietas, pat tad, ja ir kompaktas, turklāt krēsli un galdi, kas sakrauti viens uz otra, neizskatās īpaši estētiski, tāpēc laibāk, lai tie mierīgi stāv mēbeļu nomas noliktavās.

Krēslu un galdu noma, protams, nav slikti, bet vai ar to pietiek, lai viss būtu nodrošināts? Visbiežāk jau nē, tāpēc apsveicami, ka mēbeļu noma piedāvā arī citas lietas.

Viena no šādām lietām ir garderobes statīva noma, jo mēs diemžēl neatrodamies tādā klimata joslā, kur cilvēks iekštelpās un ārā var visu laiku atrasties vienās plānā apģērba kārtā – nē, mums vajag gan jakas, gan mēteļus, gan cepures, gan pārvelkamos apavus, bet kur to visu likt, kad esi atnācis uz pasākumu?

Garderobes statīvi, ko iespējams iznomāt, ir stabili, vienkārši un ērti. Ir iespējama vienkārši garderobes statīva noma, un atsevišķi, ja nepieciešams, var īrēt arī garderobes numuriņus. Bet kurš būs garderobists? Arī par to ir padomāts – labā mēbeļu nomā jums piedāvās pat garderobista pakalpojumus, kas ir nepieciešams ziemā, kad cilvēkiem ir daudz un dārgu virsdrēbju.

Arī siltajā sezonā garderobes statīva īre nenāktu par ļaunu, jo cilvēkiem nereti ir līdzi dažādas papildlietas, kas traucētu baudīt pasākumu – piemēram, maisiņi, somas, pārvelkamie apavi un tamlīdzīgi. Te iespējams iztikt bez numuriņiem vai garderobista, bet vismaz vietu, kur šīs lietas atstāt, gan vajadzētu.

Varbūt kādam šķiet, ka mēbeļu noma nav nekas svarīgs, bet iedomājieties, kas notiks, ja solītie galdi vai krēsli netiks atvesti laikā? Tas var izjaukt visu pasākumu! Tāpēc noteikti jāizvēlas labs, uzticams un atbildīgs nomas mēbeļu uzņēmums.

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *