Ieteikumi dažādu apdares materiālu izvēlē un atrašanā

Nekāds remonta vai arī celtniecības projekts nevarēs būt bez vajadzīgo materiālu iepirkšanas priekš apdares vai arī celtniecībai. Tad šeit rodas jautājums: “Kur tieši to tad visu nopirkt?”. Protams, ir saprotams, kad ikviens klients vēlas nopirkt augstas kvalitātes materiālus un drošu santehniku, bet tajā pat brīdī ekonomēt naudu. Cilvēkiem, kuriem šinī sfērā nav iemaņu, to veikt varētu būt salīdzinoši grūti. Šobrīd visu nepieciešamo varēsiet iegādāties vairākos veidos – profesionālā veikalā, piemēram, tāds varētu būt arī apdares materiālu un interjera veikals, tiešsaistes veikalos, sameklējot preces reklāmas vai arī avīžu sludinājumos un lielākos celtniecības produkcijas lielveikalos(izvēlies te – mazas vannas istabas dizains). Kādi tieši ir galvenie materiāli apdarei, ko tieši jāmeklē un kādā veidā izplānot savu remontu, noskaidrot var tālāk rakstā.

Lamināts vai, piemēram, parketa dēļi, bet iespējams akmens flīzes – kādā veidā veikt izvēli?

Priekš jums iesākas remonts. Pārdomājiet apdari sienām. Ir pieejamas tapetes no flizelīna, kas ir diezgan viegli kopjamas un ir vienkārši klājams materiāls. Nenoliedzami, jau ir papīra tapetes, kur iespējams atrast salīdzinoši izturīgus modeļus. Papīra tapetes piemērota izvēle būs bērnistabā, tādas tapetes būs ekoloģiskas un jau bez kaitīgiem piemaisījumiem. Flīzes var būt piemērota alternatīva sienu apdarē, piemēram, vannasistabā un arī virtuves sienām. Grīdas segumu būtu nepieciešams saskaņot ar sienām, vai arī izvēlēties neitrālus toņus. Tā, piemēram, bieža atlase ir parkets vai lamināts. Taču, ja parketa dēļi tomēr ir dārgs prieks, jo sastāv tieši no dabīga koka, tad lamināts būs ideāla izvēle, ja gribēsiet ekonomēt, bet gribat radīt dabīga koka izskatu. Vēl grīdas apdarei labi noderēs linolejs, kas patlaban ir izturīgs un ļoti daudzpusīgs dizainu piedāvājumā. Brīdī, kad tiks izvēlēta santehnika, der vērst uzmanību modernajām iekārtām – jaucējkrāniem, kas taupa ūdeni, tualetes podiem bez apmalēm, kas tad ir higiēniski un arī daudz mazāk krājas baktērijas. Mūsdienās jo pārdomātāk pieķerties klāt remontdarbiem, jo būs labāk.

Vai tiešām interjera veikals var arī palīdzēt remonta plānošanā?

Latvijā jau ir samērā daudz celtniecības veikalu. Bet parasti šie veikali ir kā lieli lielveikali, kuros pārdevēji bieži vien paši nav informēti tieši par apdares materiālu klāšanu vai kādām īpašībām. Tādēļ ir ieteicams savu vērību pievērst cita veida veikaliem, piemēram, tāds var būt apdares materiālu un interjera veikals. Tādos veikalos būtu atrodami apdares materiāli, dizainu piemēri un vēl kvalificēti darbinieki, kas profesionāli izlīdzēs izdarīt izvēli. Bez šaubām, uzmanīgi izlasiet rekomendācijas, lai nenāktos vilties, kā arī apskatiet piedāvājuma klāstu. Šeit vajadzētu būt kvalitatīviem apdares materiāliem, kas tad jau ir sevi pierādījuši jau daudzus gadus. Un arī kopā Jūs spēsiet sameklēt ideālāko veidu tieši Jums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *