KAM JĀPIEVĒRŠ UZMANĪBA, JA PLĀNOJAT NOMĀT MĒBELES

Kāzas, koncerti, labdarības pasākumi vai korporatīvi – lai vai kāds pasākums jums ir jāorganizē, bez krēsliem un galdiem tajā vis neiztikt. Ko darīt, ja esat noskatījis lieliskas telpas, taču tajās nav mēbeļu?

Te optimālais atrisinājums būs mēbeļu noma, kas sagādās nepieciešamās mēbeles prasītajā skaitā, turklāt labi, ja pieejams viss nepieciešamais – ne tikai galdu noma un krēslu noma, bet arī garderobes noma. Dizainakresli.lv iznomāšanai piedāvā elegantus un ergonomiskus krēslus un galdus, lai jūsu pasākums apmeklētājiem paliktu atmiņā ar ko citu nevis ar neērtu sēdēšanu.

Uzzini vairāk – https://www.dizainakresli.lv/noma/

Dizainakresli.lv mājaslpā apskatāmi trīs īres galdu varianti. Te ir gan kompaktais bāra galds, pie kura stāvēt “Moriss”, gan gan ietilpīgais un stabilais galds “Arthur”, kā arī vidējā izmēra galds  “West”, kas graciozi izskatīsies arī bez galdauta, jo tam ir patiesi neordināras izliekta metāla kājas.

Krēslu noma ir aktuāla ne tikai kāzām vai korporatīvām ballītēm – tā nepieciešama arī tad, ja organizējat lielāku vai mazāku konferenci. Jāpatur prātā, ka konferences parasti ilgst neskaitāmas stundas, tāpēc ir svarīgi izvēlēties krēslus, kuros kuri nodrošina makslimālo komfortu arī ilgā laika periodā.

Dizainakresli.lv mājaslapas nomas sadaļā atradīsiet vairāku veidu krēslus, kas paredzēti gan ilgstošai un komfortablai sēdēšanai, gan sēdēšanai pie augsta bāra galda, gan nelielam atpūtas brīdim pa vidu citām aktivitātēm. Ir gan kaut kas tāds, kas  dizainakresli.lv krēsliem ir kopīgs – tā kā tie ir veidoti no liekta finiera, tie ir ļoti viegli un kompakti. Krēslu ražotāji īpaši pievērsuši uzmanību tam, lai krēslus būtu viegli sakraut vienu uz otra, jo tas ir ļoti būtiski, ja krēsli paredzēti nomai, tātad tos bieži pārvietos.

Cik apjomīgu pasākumu esat izdomājis realizēt? Vai grandiozas kāzas ar visiem draugiem un radiem? Varbūt konferenci ar 200 dalībniekiem? Jebkurā no šiem gadījumiem dizainakresli.lv spēs jums palīdzēt, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Kāpēc nepieciešama arī garderobes statīva noma? Elementāri – šis it kā sīkums var sabojāt pat lielu pasākumu, ja tā nebūs! Jāatceras tomēr, ka mēs dzīvojam Latvijā, kur sniegs mijas ar lietu, kur saulains laiks mijas ar aukstumu, turklāt laika apstākļu maiņas nereti pārsteidz nesagatavotus, jāpatur prātā, ka pasākuma viesi var ierasties ne tikai ar mēteļiem, bet pat ar lietussargiem vai pārvelkamiem apaviem. Pie skaisti saklāta galda nav nekas negītās kā jakas un somas, kas sagāztas uz krēslu atzveltnēm. Vai vēl trakāk – ja pasākums nav plānots ar sēdēšanu pie galda, tad var gadīties, ka nav pat šo  atzveltņu, līdz ar to savas mantas nākas nēsāt līdzi! Esiet proaktīvi plānošanas darbā un nepieļaujiet tik muļķīgās kļūdas!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *