KANVAS – APDRUKAS VEIDS JŪSU FOTOGRĀFIJĀM!

Sienu noformējumam telpu dizainā un iekšējā apdarē, allaž ir bijusi liela loma. Ne vien piemērotu apdares materiālu izvēlē, bet arī dekoratīvo elementu izmantošanai pēc apdares darbu beigām. Aiz vien biežāk redzam, ka mājokļu un biroja telpu sienas rotā dažāda izmēra kanvas.

Kanva ir ērts un viegli pielāgojams vizuālā noformējuma elements – uz koka rāmja uzvilkts audekls, ko var apdrukāt vai apgleznot. Populāri ir uz kanvām uzdrukāt dažādas sev svarīgas fotografijas un attēlus. Lai telpas iekārtošanas procesu un gala rezultātu padarītu interesantāku, konkrēto attēlu ir iespējams sadalīt kā kolāžu – apdrukāt vairākas kanvas, ko pēcāk izvieto telpā vai arī rada kompozīciju no dažādām apdrukātām kanvām. Lai attēls no attāluma izskatītos labi, kanvu, kas izgatavota kā kolāža, ir vēlams izvietot ar 3 – 5 cm atstatumu.

Uzzini vairāk – https://canvasway.com/lv/

KĀ JĀKOPJ KANVAS?
Kanva nebūs vienkārši apdrukāts auduma gabals. Mūsdienās veidotās kanvas tiek apstrādātas ar īpašu laku, lai tās būtu vieglāk kopt, kā arī tās kalpotu ilgāk – attēls neizbalētu, nesmērētos. UV staru ietekmē attēls varētu sākt izbalēt vai arī pat deformēties, šādā veidā kanvas attēlu vai kolāžu sabojājot un arī padarot estētiski nebaudāmu. Kanvas kopšana būs gaužām vienkārša – laiku pa laikam to ieteicams noslaucīt ar mīkstu lupatiņu. Kanvas izgatavošanā liela loma ir arī attēla kvalitātei. Vislabāk lietot attēlu, kura izmērs būs vismz divi megabaiti. Labākie formāti, savukārt, būs .JPG un arī .PNG. Kanvas tiek izveidotas, visiežāk, vienas darba dienas laikā.

KANVAS CENA.
Kanvas cena tiek noteikta balstoties uz dažādiem rādītājiem. Viens no kritērijiem ir tas, vai vajadzīgs izgatavot vienu kanvu vai kanvu kolāžu vienā vai dažādos izmēros. Arī kanvas izmērs būs svarīgs gala izmaksu aprēķināšanā. Pastāv iespēja pirkt gan neliela izmēra kanvas dažu desmitu centimetru izmērā, gan lielizmēra kanvas, kas būs teju divus metrus lielas. To, kā kanva izskatīsies un kādus efektus ir iespējams piemeklēt attēlam, ir iespējams salīdzināt elektroniski, veicot pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *